Ładowanie ...

Akademia Amazona

Amazon od A do Z

Najbardziej Zaawansowany w Polsce pakiet kursów na temat Sprzedaży na Amazonie. Dzięki niemu zaczniesz zarabiać online sprzedając produkty przez Internet w Polsce oraz za granicą.

Nauczysz się sprzedawać produkty z hurtowni jak też stworzysz własny produktu oraz Brand – Private Label. 

Zbudujesz wspaniałe oraz zoptymalizowane listingi na Amazonie, które sprzedają Twój produkt, jak też poznasz tajniki reklamy i marketingu, dzięki czemu Twoje produkty będzie się świetnie sprzedawały.

Wybierając płatność przelewem bankowym dostaniesz bonus o wartości 197 zł

Dane płatności

Polska

Twoje Produkty

Wybierz pakiet
Quantity
Cena
Akademia Amazona1
+
Original price was: 2 499,00 zł.Current price is: 1 399,00 zł.
Akademia Amazona + Agencja eCommerce1
+
Original price was: 3 999,00 zł.Current price is: 2 499,00 zł.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Akademia Amazona  × 1 2 499,00 
Kwota 2 499,00 
Łącznie 2 499,00  (zawiera 119,00  VAT)
  • Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

OTO, CO OTRZYMUJESZ

8 zaawansowanych modułów Kursu

Kurs składa się z 19 tematycznych modułów i ponad 230 lekcji, które przeprowadzają Cię krok po kroku przez cały proces, od znalezienia produktu do jego sprzedaży na Amazonie.

Kurs jest na bieżąco aktualizowany więc masz zawsze dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy na temat Amazona i marketingu internetowego. Płacąc raz Otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji kursu.

W kursie kładę duży nacisk na marketing i reklamę w Internecie, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie z rozpromowaniem swojego produktu oraz zbudowaniem potężnego Brandu dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się konkurencją,

Dołączając do kursu otrzymujesz dostęp do modułu na temat zakładania i prowadzenia firmy. Dodatkowo dostajesz w Bonusie pełen proces rejestracji do VAT DE i VAT UK wraz z potrzebnymi dokumentami – wartość 1200 zł.

Opinie Kursantów

Zdecydowanie najlepiej ulokowany kapitał

Zdecydowanie najlepiej ulokowany kapitał, Piotr nigdy nie odmówił pomocy, ze świeczką szukać jemu podobnych ❤

5/5

Mateusz

Masa wartościowych informacji, podana w bardzo przystępny sposób.

Dziś zakończyłem ośmiotygodniowy kurs od Piotr Usyk … masa wartościowych informacji, podana w bardzo przystępny sposób… Piotr Usyk posiada ogromną wiedzę, wie o czym mówi i co ważne chętnie się nią dzieli, żadne moje pytanie (a przed rozpoczęciem kursu było ich sporo) nie pozostało bez wyjaśnienia czy bezpośredniej odpowiedzi Piotra… gorąco polecam, WARTO!!!

5/5

Jarek

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy Piotra

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy Piotra😃 Wiedza jaka się w nich znajduje, jest naprawdę bezcenna i jest przekazywana w naprawdę łatwy do przyswojenia sposób😊

5/5

Krzysztof

Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są bezpieczne i zaszyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

Piotr Usyk

Odkryję przed Tobą Mechanizm Działania Biznesu i nauczę Krok po Kroku zarabiać pieniądze w Internecie.

Piotr Usyk

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do mnie, a oddam Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań. Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

W razie pytań skontaktuj się ze mną:

kontakt@mechanizmbiznesu.pl

Raty 0%

Raty PayU 0% i płatność odroczona do 30 dni są realizowane przez PayU. 

Aby skorzystać z tej formy płatności, wybierz płatność jednorazową za kurs, a następnie w koszyku zakupowym wybierz opcje płatności Raty PayU lub Płatność poprzez PayU dla odroczonej płatności.

Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli w przeciągu 7 dni od momentu otrzymania dostępu do kursu uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że go nie potrzebujesz wystarczy, że wyślesz wiadomość na nasz adres email i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

"Jak widzisz, jestem tak pewny oferowanej przeze mnie wartości, że daję Ci pełną gwarancję satysfakcji."

Piotr Usyk

© Copyright 2023. Mechanizm Biznesu – Wszystkie prawa zastrzeżone