Ładowanie ...

Akademia Amazona

Amazon od A do Z

Najbardziej Zaawansowany w Polsce pakiet kursów na temat Sprzedaży na Amazonie. Dzięki niemu zaczniesz zarabiać online sprzedając produkty przez Internet w Polsce oraz za granicą, Nauczysz się sprzedawać produkty z hurtowni jak też stworzysz własny produktu oraz Brand – Private Label. Zbudujesz wspaniałe oraz zoptymalizowane listingi na Amazonie, które sprzedają Twój produkt, jak też poznasz tajniki reklamy i marketingu, dzięki czemu Twoje produkty będzie się świetnie sprzedawały.

Dane płatności

Polska

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Akademia Amazona
  × 1
2 995,00 
Kwota 2 995,00 
Łącznie 2 995,00  (zawiera 221,85  VAT)
JEDNORAZOWA OFERTA CZASOWA -60%

Kwantowa Przewaga, czyli Jak stworzyć Agencję ECommerce i zacząć zarabiać również na Usługach

 • Ten program umożliwi Ci bardzo szybkie wyskalowanie Twojego Biznesu na Amazonie, dzięki dodatkowym pieniądzom pochodzącym z usług. Dzięki temu cały czas masz kontakt z Amazonem, stajesz się coraz lepszy w sprzedaży na Amazonie i zarabiasz dodatkowe pieniądze które możesz przeznaczyć na życie lub rozwijanie Biznesu.
 • Wiedzę i umiejętności których uczę w zaawansowanym kursie Amazona, możesz wykorzystać do świadczenia usług Agencji E-Commerce.
 • Wystarczy, że pozyskasz 1 lub 2 klientów których wprowadzisz na Amazona i zaczniesz ich obsługiwać.
 • Zastosujesz tę wiedzę marketingową, którą się z Tobą dzielę u swoich klientów.
 • W tym rozszerzeniu do kursu dowiesz się jak zbudować własną agencję E-commerce i pozyskać klientów na swoje usługi.
 • Krok po Kroku przejdziemy przez proces budowania biznesu usługowego opartego na sprzedaży na Amazonie
 • Pokażę Ci również jak skonfigurować kampanie na Facebooku która automatycznie będzie zbierała Ci klientów do Twojej Agencji
 • W dużej części zautomatyzujesz ten biznes
  i bardzo szybko będziesz mógł dojść do zarobków 10 tyś. miesięcznie. I to wszystko zdalnie.
 • Bezpieczne płatności BLIK i szybkie przelewy internetowe

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

OTO, CO OTRZYMUJESZ

gdfv

Otrzymujesz wsparcie na każdym etapie oraz Indywidualne prowadzenie.

8 zaawansowanych modułów Kursu

Kurs składa się z 18 tematycznych modułów i ponad 180 lekcji, które przeprowadzają Cię krok po kroku przez cały proces, od znalezienia produktu do jego sprzedaży na Amazonie.

Ten Kurs Krok po kroku nauczy Cię wyszukiwać opłacalne produkty do sprzedaży w modelu Arbitraż i Wholesale na Amazonie. Nauczysz się analizować produktu oraz obliczać ile zarobisz na sprzedaży danego produktu. Nauczysz się odblokowywać listingi oraz kategorie do sprzedaży, dostaniesz gotowe maile i schematy którymi odblokujesz sobie sprzedaż. Dostaniesz gotowe schematy negocjacyjne z dostawcami, dzięki czemu łatwo wynegocjujesz spory rabat i zarobisz więcej. Jak też wiele więcej tematów które potrzebuje sprzedawca na Amazonie odnośnie reklam PPC i optymalizacji listingów.

Otrzymujesz również dostęp do kursu Agencja E-Commerce w którym pokażę Ci jak w szybki sposób możesz stworzyć swoją własna Agencję E-Commerce i zarabiać na usługach. Czyli wdrażać to co jest w Akademii Amazona do innych biznesów i dobrze na tym zarabiać.

Z tym programem zbudujesz swoją własną Agencję E-Commerce i będziesz zarabiać na usługą wdrażając u innych to czego uczę w Akademii Amazona. Dzięki temu nie musisz mieć ŻADNYCH pieniędzy na start, aby zacząć z Amazonem. Prowadząc własną Agencję nie dość, że dobrze zarabiasz to jeszcze uczysz się Amazona. Możesz sprzedawać swoje produkty oraz równolegle prowadzić Agencję. Ten program razem z Akademią Amazona jest POTĘŻNY ponieważ daje Ci pełne zanurzenie w Amazonie i dzięki temu szybko staniesz się ekspertem.

Gotowe szablony, checklisty, narzędzia ...
To wszystko jest zaprojektowane po to aby jeszcze bardziej ułatwić Ci sukces na Amazonie.

W grupie na bieżąco pomagamy sobie starcie i rozwoju biznesu na Amazonie. Otrzymasz tam wsparcie oraz opiekę Piotra i innych kursantów.

Kurs jest na bieżąco aktualizowany więc masz zawsze dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy na temat Amazona i marketingu internetowego. Płacąc raz Otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji kursu.

W kursie kładę duży nacisk na marketing i reklamę w Internecie, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie z rozpromowaniem swojego produktu oraz zbudowaniem potężnego Brandu dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się konkurencją,

Dołączając do kursu otrzymujesz dostęp do modułu na temat zakładania i prowadzenia firmy. Dodatkowo dostajesz w Bonusie pełen proces rejestracji do VAT DE i VAT UK wraz z potrzebnymi dokumentami – wartość 1200 zł.

Opinie Kursantów

Zdecydowanie najlepiej ulokowany kapitał

Zdecydowanie najlepiej ulokowany kapitał, Piotr nigdy nie odmówił pomocy, ze świeczką szukać jemu podobnych ❤

5/5

Mateusz

Masa wartościowych informacji, podana w bardzo przystępny sposób.

Dziś zakończyłem ośmiotygodniowy kurs od Piotr Usyk … masa wartościowych informacji, podana w bardzo przystępny sposób… Piotr Usyk posiada ogromną wiedzę, wie o czym mówi i co ważne chętnie się nią dzieli, żadne moje pytanie (a przed rozpoczęciem kursu było ich sporo) nie pozostało bez wyjaśnienia czy bezpośredniej odpowiedzi Piotra… gorąco polecam, WARTO!!!

5/5

Jarek

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy Piotra

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy Piotra😃 Wiedza jaka się w nich znajduje, jest naprawdę bezcenna i jest przekazywana w naprawdę łatwy do przyswojenia sposób😊

5/5

Krzysztof

Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są bezpieczne i zaszyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

Piotr Usyk

Odkryję przed Tobą Mechanizm Działania Biznesu i nauczę Krok po Kroku zarabiać pieniądze w Internecie.

Piotr Usyk

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do mnie, a oddam Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań. Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

W razie pytań skontaktuj się ze mną:

kontakt@mechanizmbiznesu.pl

© Copyright 2021. Mechanizm Biznesu – Wszystkie prawa zastrzeżone